ניקוי מזגנים

ניקוי ספות בד

אנו גאים להיות מדורגים מקום ראשון בארץ בניקוי ספות על פי דירוג גוגל!
לקריאת ביקורות לחץ כאן
חברת סופה קליניקס מבצעת ניקוי ספות המקצועי ביותר בתחום מעל ל20 שנה שעובר מאב לבן. אנחנו דור שלישי בתחום ומתעסקים עם כל סוגי הספות והריפודים.
החל מריפודי יוקרה במאות אלפי דולרים ועד לספות הפשטות ביותר סופה קלינקס כאן לרשותך. אנו מחזיקים בביטוח ריהוט עד 2 מיליון שקל ככה שאתם מבוטחים בכל מצב.
ניקוי ספות בד או עור אולי לא נשמע כעבודה מורכבת, אך ממש לא כך הדבר. ניקוי של מי שאינו מיומן בתחום, עשוי להשאיר את הספות שלכם אפילו יותר מלוכלכות ממה שהן היו קודם. או לגרום לדהיית בד הספה ולהרס הספה. ככה זה שלא משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק או במכונות זולות ולא טובות.
אנו מתחייבים בפניכם לא רק לניקיון מושלם עם המכונות הטובות ביותר והחומרים הטובים ביותר, אלא גם לסיפוק הפעולה הכפולה של חידוש הספה וניקוי שלה. לאחר הניקוי אנו משתמשים בחומרים מיוחדים בכדי להחיות מחדש את צבע הספה וחוזק הבד.
לא מדובר על פעולה שהיא שגרתית, ולכן במידה והחלטתם לנקות את הספה לבד שימו לב לחומרים שאתם משתמשים בהם בכדי שהספה לא תהרס. במידה ונגרם נזק לספה אל תדאגו! אנו נפתור לכם את הבעיה!!

*אנו משתמשים בציוד האמריקאי החדיש ביותר והיקר ביותר וכן לגבי החומרים.
*מתחייבים להיות החברה עם הידע והניסיון העמוק ביותר בתחום

אנו גאים להיות מדורגים מקום ראשון בארץ בתחום על פי דירוג גוגל!
לקריאת ביקורות לחץ כאן
*ניקוי + חידוש מזרן , מתחייבים לרמה הגבוהה ביותר בארץ.
אנו גאים להיות היחידים בתחום שנותנים לכם שירות עם התחייבות מלאה להסרת כל הכתמים מהמזרן שלכם.
החל מכתמי דם או פיפי או כל כתם אחר שנוצר במזרן שלכם אנו כאן לחדש לכם את המזרן עם התחייבות וללא פשרות , 100 אחוז התחייבות להסרת הכתמים!
בסופו של טיפול המזרן שלכם יחזור להיות לבן וחדש עם ריח מדהים.
הנה הסבר קטן מטעמנו:
מזרון טוב זה שינה טובה, מומלץ לחדש את המזרון ולנקות אותו כי הוא צובר אבק וחיידקים. השינה שלכם חשובה אם לא הדבר החשוב ביותר ולא כדאי להזניח את חשיבות המזרון שאתם נמצאים עליו שעות בלילה.
בכדי לשמור על מזרון נקי ולמנוע ממנו להתלכלך כדאי להשתמש בכיסוי מזרון שימנע חדירת נוזלים לתוך המזרון. נוזלים המצטברים על המזרון גורמים לכתמים ולהצטברות חיידקים. תחזוקה מוקפדת של המזרון, תמנע מבלאי מואץ והמודעות שלכם לבריאות טובה באמצעות מזרן בריא, נוח ונקי. הקפידו על תחזוקה נכונה ושוטפת בכדי שתהנו ממזרון נקי ורענן במצב חדש שנים נוספות.
רוצים לתחזק? הזמינו ניקוי מזרונים מהטובים ביותר דר סופה

ניקוי מזרנים

ניקוי שטיחים

אנו גאים להיות מדורגים מקום ראשון בארץ בתחום על פי דירוג גוגל!
לקריאת ביקורות לחץ כאן
*אנו מעניקים שירות ניקוי שטיחים בבית הלקוח בלבד.
אילו שטיחים מנקים בבית הלקוח?
למעט שטיחי ויסקוזה ושטיחי שאגי אשר דורשים טיפול מיוחד של שירותי מפעל.
אנו מנקים את כל סוגי השטיחים בבית הלקוח יחד עם התחייבות של מאה אחוז חידוש וניקוי!
אין כתם שלא נוכל להתגבר , החל מכתמי יין או פיפי של כלבים וכל כתם כזה או אחר
שבצער נשפך על השטיח שלכם , אל דאגה , אנחנו במרחק של השארת פרטים מלטפל בזה.
מתחייבים לתוצאות של שטיח חדש כמו שהרבה לקוחות אמרו לנו.. ממש כמו בימים שהוא נקנה.

שטיח משדרג כל בית ומעניק מראה אותנטי וייחודי. הוא שומר על הרצפה ומהווה מקום ישיבה ומשחק לילדים.
כמובן שעם הזמן השטיח מתלכלך ולא תמיד אנו מוצאים את הזמן לנקות אותו. אנו ממליצים על ניקוי שטיחים בצורה מעמיקה ויסודית בעזרת חומרים איכותיים ומכשירים מתקדמים לניקוי שטיחים. כל שטיח מיוצר בצורה שונה ועם סוג בד שונה, לכן חשוב לשים לב כאשר אנו מנקים את השטיח להשתמש בחומרי ניקוי שטיחים המיועדים לסוג הבד שלו. יש שטיחים ממשי שהם עדינים מאוד ולפעמים כאשר מנקים בעזרת חומרים שאינם מתאימים לניקוי שטיחים השטיח עלול לההרס.
ניקוי שטיחים הוא המומחיות שלנו בחברת Sofacleanx, אנו יודעים לזהות את סוג השטיח ואת החומרים הדרושים בכדי לבצע ניקוי עמוק וייסודי. בעזרת מכונות מיוחדות וחומרים איכותיים אנו נבצע את ניקוי השטיחים הטוב ביותר לכל שטיחי הבית. חברתנו מעסיקה צוות מיומן ומקצועי המנקה כל שטיח ומוריד כל כתם. אנו מגיעים לכל בית עם מכשור מתקדם ומבצעים ניקוי שטיחים למעלה מ-20 שנה!

מערכות המיזוג (מזגנים) מהוות קרקע פורייה להתפתחות מזהמים שונים כגון: וירוסים, חיידקים, פטריות ועובש ועוד… מומלץ לנקות את המזגן אחת לכמה חודשים  ולבצע חיטוי יסודי אחת לתקופה. נבגי עובש ומזהמים אחרים נישאים באוויר באופן טבעי, בעת הפעלת המזגן בבית המזהמים נשאבים לתוך המערכת, 

מרביתם שוקעים בתעלות האוורור ועל הסוללות והפילטרים. בגלל הלחות הגבוהה, החום והחושך במערכת המיזוג, ועקב הצטברות שיער,  כדי להבטיח אוויר נקי ממזהמים ולדאוג לבריאותכם ולבריאות הקרובים שלכם יש להקפיד לנקות את המזגן באמצעות חברה מקצועית המתמחה בניקוי מזגנים. 

ניקוי מזגנים

ניקוי ריפודי הרכב

אנו גאים להיות מדורגים מקום ראשון בארץ בתחום על פי דירוג גוגל!
לקריאת ביקורות לחץ כאן

טיפול הסרת כתמים וחידוש חינם במתנה לדלתות הרכב במידה ויש בד וכמו כן לגג הרכב ורצפת הרכב.*
מעבר למאה אחוז התחייבות והסרת הכתמים אנו נדאג לטפל לכם בפנים הרכב בצורה משולמת ברמת ניקיון שאי אפשר לקבל בשום שטיפה מכונית. וזה למה?
קודם כל זה התחום שלנו, ביצוע הניקיון אינו מתבצע על ידי התזת חומרים על הכסאות וניגובם מה שיכול לגרום אפילו ליותר לכלוך וריחות לא נעימים. אנו דואגים כתחילה כמובן להתיז חומר ניקוי מקצועי מותאם ולאחר מכן שטיפה והוצאת הלכלוך בראש ובראשונה וגם להוצאת החומרים שהתזנו וכמובן את המים מתוך הריפודים. המכונות יודעת לשאוב את המים ככה שזמן היבוש הסופי הוא בין 4 ל8 שעות.
צפו בסרטונים ובתמונות בתחתית הדף!
ניקוי ריפודים ספות שטיחים ומושבי הרכב מאוד דומים באופן הניקוי שלהם , וכולם מבוצעים על ידי המכונות האמריקאיות שלנו שהותאמו במיוחד לניקוי בדים וחידושם.
ריפודי הרכב שלכם יגיעו למצב של חדש ברמה שלא תאמינו שאפשר , בהתחייבות מלאה בלי אותיות קטנות ובלי לבלבל אותכם , מאה אחוז התחייבות בהסרת הכתמים וחידוש הבד!
ריפודי הרכב נוטים להתלכלך בתדירות גבוהה יחסית, וכמובן גם זה משתנה בגלל אופן שימוש ברכב או בתדירות. הם מתלכלכים יותר מהר אם יש ילדים קטנים או בעלי חיים שמנשירים שערות.
הריפודים שנמצאים אצלנו ברכב אינם שונים בהרבה מהספות או הכורסאות שנמצאות בבית. כל בד הוא שונה ומגיב באופן אחר לחומרי ניקוי שונים, אך שיטת הניקוי דומה ברוב המקרים. אצלנו בדר סופה. תקבלו ניקו טוב ומעמיק לריפודי הרכב עם המכשירים הטובים ביות